One-Punch Man’in Çizeri Yuusuke Murata, Yeni Back to the Future Mangasını Çizecek

One-Punch Man’in Çizeri Yuusuke Murata, Yeni Back to the Future Mangasını Çizecek

0
PAYLAŞ

Great Scott!

One-Punch Man ve Eyeshield 21 gibi başarılı mangaların çizeri Yuusuke Murata, Robert Zemeckis’in 1985 yapımı klasik Back to the Future (Geleceğe Dönüş) filminin manga uyarlaması üzerinde çalıştığını duyurdu.

Steven Spielberg’ün Ready Player One filminin Japonya’da düzenlenen hayran etkinliğine katılan Murata, yeni manganın duyurusunu etkinlik sırasında paylaştı. Back to the Future’ın senaryosunu Zemeckis ile birlikte yazan Bob Gale’in manganın hikayesinin süpervizörlüğünü yapacağı ve mangada filmde yer almayan orijinal içeriklerin de yer alacağı açıklanan bilgiler arasında.

Yakın bir tarihte Takarajimasha yayınlarının Kono Manga ga Sugoi! (This Manga Is Amazing!) sitesinde online olarak yayınlanmaya başlayacak manganın ilk cildinin 20 Nisan’da Japonya’da raflarda olması planlanıyor.

Murata’nın çizimiyle Back to the Future karakterleri ve manganın ilk renkli sayfalardan bir örnek aşağıdaki gibi:


Murata ayrıca, Michael J. Fox’un canlandırdığı Marty McFly karakterini çizmenin son derece zor bir engel olduğunu ama elinden geleni yapacağına söz verdiğini belirtmiş.

Yuusuke Murata daha önce 2002-2009 yılları arasında Riichirou Inagaki’nin Eyeshield 21 mangasının çizimlerini yapmıştı. 37 ciltte toplanan manganın tamamı lisanslanarak Japonya dışında da yayınlanmıştı. Eyeshield 21’in anime uyarlaması ise Gallop animasyon stüdyosu tarafından 2005-2008 arasında ekranlara gelmişti. İlerleyen yıllarda farklı mangalar üzerinde çalışmaya devam eden Murata’nın bir sonraki büyük serisi 2012 yılında ONE’ın hikayesini yazdığı One-Punch Man mangasının çizimlerini yapmasıyla başladı. Halen devam eden One-Punch Man, şimdiye kadar 15 ciltte toplandı ve Madhouse tarafından 2015 yılında anime serisine uyarlandı. One-Punch Man’in anime uyarlamasının devam edeceği de duyurulmuştu.

Yuusuke Murata’nın çizimleriyle Back to the Future karakterleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK