A Place Further Than the Universe 6 Yeni Karakterini Tanıttı

A Place Further Than the Universe 6 Yeni Karakterini Tanıttı

0
PAYLAŞ
A Place Further Than the Universe’te Antarktika yolculuğunda karşılaşacağımız yeni karakterler açıklandı.

Yayına devam eden A Place Further Than the Universe (Sora Yori mo Tooi Basho) anime serisinin resmi sitesi, yayının devamında karşılaşacağımız 6 yeni karakterini ve seslendirme sanatçılarını tanıttı. Serinin yayınından önce ilk yarıda karşılaşacağımız karakterler de tanıtılmıştı.

Hanami Yasumoto (Seslendirme: Mikako Komatsu)
Antarktika araştırma ekibinin mikroorganizma araştırmalardan sorumlu üyesi. Henüz doktorasına devam etmekte olan bir lisans öğrencisidir. Antarktik okyanusuna dalıp burada yer alan yosunlarla ilgili bir keşif yapmak için can atmaktadır. Sevimli ve erkekler arasında popüler olmasına rağmen romantizmle hiç ilgilenmez. Yaşına göre biraz çocuksudur ve genellikle Kimari ile arkadaşlarıyla takılır.

Nobue Todoroki (Seslendirme: Kana Asumi)
Antarktika araştırma ekibinin jeoloğudur. Araştırması konusunda ciddi olmasının yanında, Japonya’da bıraktığı erkek arkadaşı Yuu-kun’u da düşünmektedir. Antarktika’da boş vakti olduğunda Yuu-kun’a e-mail yazar veya örgü örer.

Yume Sasaki (Seslendirme: Aya Endo)
Antarktika araştırma ekibinin gökbilimcisidir. Shirase’nin kaybolan annesi Takako’nun meslektaşıdır ve Takako’ya büyük saygı duyar. Genelde sessiz ve yüz ifadesi çok değişmez gibi görünse de iyi yürekli biridir ve gerektiğinde Kimari ile arkadaşlarına tavsiye verir. Boş olduğunda gökyüzüne bakar.

Toshio Zaizen (Seslendirme: Yoshitsugu Matsuoka)
Araştırma ekibinin iletişiminden ve bilgisayarların bakımından sorumludur. Romantik deneyimi fazla olmamasına rağmen oldukça romantik biridir. İlgi duyduğu kişilere kibar, ilgi duymadığı kişilere ise kaba davranma huyundan dolayı araştırma ekibindeki kadınlar tarafından hor görülür.

Chiaki Mukai (Seslendirme: Masaki Terasoma)
Araştırma gemisinin kaptanıdır. Daha önce SDF denizcisi olarak bir araştırma gemisine kaptanlık etmiştir, ancak şimdi Gin’in özel isteği üzerine sivil bir araştırma gemisinin kaptanlığını yapmaktadır. Gençlik yıllarında sıkı disiplinli olmasıyla ünlüdür, şimdilerde ise huyu daha yumuşamıştır. Kaptan olarak sakin ve dikkatli kararlarıyla herkesin güvenini kazanmıştır.

Dai Himi (Seslendirme: Jun Fukushima)
Araştırma ekibinin inşaat grubunun lideridir. Yapılı görünen oldukça sessiz biridir. Toshio ile iyi anlaşırlar ve genellikle birlikte görülürler. Gerçekte Yuzuki’nin büyük bir hayranıdır, onun araştırma ekibine katılmasından dolayı çok heyecanlıdır ama Yuzuki ile konuşma cesareti gösteremez.

Madhouse tarafından yapılan orijinal anime serisi, Antarktika’yı keşfe çıkan bir araştırma ekibine katılan bir grup lise öğrencisinin maceralarını anlatıyor.

Atsuko Ishizuka‘nın yönetmenliğini yaptığı serinin senaryosunu Jukki Hanada hazırlıyor. İkili daha önce No Game, No Life serisinde de birlikte çalışmışlardı. Serinin karakter tasarımlarını yapan Takahiro Yoshimatsu (Hunter × Hunter 2011, Trigun) aynı zamanda baş animasyon yönetmeni. Animasyonu Madhouse tarafından yapılan A Place Further Than the Universe’ün prodüktörü ise Kenji Nakamoto.

Orijinal anime serisinin bir de manga adaptasyonu yapılıyor. Nene Yoimachi tarafından çizilen manga serisi, Kadokawa’nın Comic Alive dergisinde yayına başladı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK