Perfect World Live-Action Filme Uyarlanıyor

Perfect World Live-Action Filme Uyarlanıyor

0
PAYLAŞ

Rie Aruga’nın romantik drama mangası Perfect World önümüzdeki sene live-action filme uyarlanacak.

Japonya’da Kiss dergisinin son sayısında, Rie Aruga’nın romantik drama mangası Perfect World’ün live-action filme uyarlanacağı açıklandı. Filmin Japonya’da 5 Ekim 2018’de gösterime girmesi planlanıyor.

Hana Sugisaki (Blade of the Immortal live-action filmi) manganın ana karakteri Tsugumi Kawana’yı, Sandaime J Soul Brothers ve Exile üyesi Takanori Iwata da Itsuki Ayukawa’yı canlandıracak. Filmin yönetmenliğini Kenji Shibayama (Nagareboshi ga Kienai Uchi ni, Kimi no Suki na Uta) yapıyor ve senaryoyu da Keiko Kanome (Time Slip Megane, Chibi Maruko-chan) hazırlıyor.

Perfect World’de bir iç mimarlık firmasında çalışan 26 yaşındaki Tsugumi Kawana, bir şirket yemeğinde lise yıllarında hoşlandığı Itsuki Ayukawa ile tekrar karşılaşır. Yıllardır görmediği Ayukawa’nın tekerlekli sandalyesini fark eden Kawana, ilk başta şaşırır. Romantik duygularını açıklamak isteyen Kawana’nın, Ayukawa ve çevreleriyle ilgili öğreneceği çok şey vardır.

Rie Aruga, Perfect World’e Kiss dergisinde 2015 yılından beri devam ediyor. Japonya’da manganın şimdiye kadar altı cildi yayınlanmış durumda.

PAYLAŞ
Önceki makaleJaponya’da 2017’nin En Çok Satan Medya Franchiseları
Sonraki makaleKakuriyo no Yadomeshi’nin İlk Kısa Fragmanı Yayınlandı
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK