Kakuriyo no Yadomeshi’nin İlk Kısa Fragmanı Yayınlandı

Kakuriyo no Yadomeshi’nin İlk Kısa Fragmanı Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Kakuriyo no Yadomeshi anime serisinin ilk kısa fragmanı serinin seslendirme kadrosunu paylaşıyor.

Yazar Midori Yuuma’nın hafif roman (light-novel) serisinden uyarlanacak olan Kakuriyo no Yadomeshi (Afterlife Inn Cooking) anime serisi, 2018 bahar sezonunda yayına başlayacak. Animasyonunu Gonzo‘nun yapacağı adaptasyonun seslendirme kadrosu, animenin ilk kısa fragmanıyla birlikte paylaşıldı.

Serinin ana karakteri Aoi Tsubaki‘yi Nao Touyama seslendirecek. Touyama’nın daha önceki seslendirme rollerinde Nisekoi’de Chitoge Kirisaki, Gate’te Lelei la Lelena ve Macross Delta’da Reina Prowler gibi karakterler var.

Oodanna karakterini Katsuyuki Konishi seslendirecek. Katsuyuki Konishi’yi daha önce Tengen Toppa Gurren Lagann’dan Kamina, Skip Beat!’ten Ren Tsuruga, Durarara!!’dan Tom Tanaka, Fairy Tail’den Laxus Dreyar gibi karakterlerin sesi olarak tanıyoruz.

Ginji karakterini de Shun’ichi Toki seslendirecek. Toki ise daha önce Yuuri!!! on Ice’ta Leo de la Iglesia ve Akashic Records of Bastard Magic Instructor’da Cecile Clayton gibi karakterlerin seslendirme sanatçısıydı.

yadomeshich
Aoi, Oodanna ve Ginji

Fragmanda ayrıca müzik prodüksiyonunu Flying Dog‘un yapacağı bilgisi paylaşılıyor. Flying Dog daha önce Macross Frontier, Macross Delta, Aria the Origination, The Ancient Magus’ Bride, Spice and Wolf, Tsubasa Tokyo Revelations, Sengoku Basara gibi serilerin müzikleri üzerinde çalışmıştı.

Hikayede büyükbabasından ruhları görebilme yeteneğini alan Aoi, yaptığı yemeklerle gurur duyan bir üniversite öğrencisidir. Günün birinde ruhları beslediği sırada Aoi’nin karşısına bir tanrı ve Tenshinya’nın (Heavenly Inn) sahibi olan bir varlık çıkar ve onu kaçırır. Büyükbabasının borçları yüzünden Aoi’nin kendisiyle evlenmesini istemektedir. Bu fikirden hoşlanmayan Aoi, büyükbabasının borçlarını Tenshinya’da çalışarak ödemeyi teklif eder.

yadomeshi02

Hikayesini Midori Yuuma’nın yazdığı ve illüstrasyonlarını Laruha’nın yaptığı roman serisi, Kadokawa’nın Fujimi L Bunko dergisinde 2015’te yayınlanmaya başladı. En son 7. cildi yayınlanan roman serisi halen devam ediyor. Serinin bir de manga adaptasyonu var. Wako Ioka tarafından çizilen manga, Kadokawa’nın B’S Log Comic dergisinde yayınlanıyor.

PAYLAŞ
Önceki makalePerfect World Live-Action Filme Uyarlanıyor
Sonraki makaleCLAMP’ın Cardcaptor Sakura: Clear Card Anime Serisi 7 Ocak’ta Başlıyor
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK