3D Kanojo Animeye Uyarlanıyor

3D Kanojo Animeye Uyarlanıyor

0
PAYLAŞ

Mao Nanami’nin romantik komedi mangası 3D Kanojo, 2018’de animeye uyarlanacak.

Japonya’da Kodansha’nın Dessert dergisinin son sayısında yapılan bir duyuruya göre yönetmen Takashi Naoya (Touken Ranbu: Hanamaru), Mao Nanami’nin 3D Kanojo (Real Girl) mangasının anime uyarlamasının yönetmenliğini yapacak.

Dergide ayrıca Real Girl’ün karakterlerinden Tsuttsun ve Iroha’nın karakter tasarımları yayınlanmış. Anime 2018 yılı içinde yayına başlayacak.

Mao Nanami’nin josei mangasında, kendi dünyasında yaşayan ve pek arkadaşı olmayan Hikari “Tsuttsun” Tsutsui adlı bir genç, manga ve oyunlardaki sanal kızları gerçek dünyaya tercih etmektedir. Günün birinde okul havuzunun etrafındaki çöpleri temizleme cezası alır. Hikari’yle birlikte aynı cezayı Iroha adlı popüler “gerçek bir kız” da almıştır. Karşılaşmanın ardından ikilinin yolları daha da fazla kesişmeye başlayacaktır.

2011’de Dessert dergisinde yayına başlayan romantik komedi türündeki manga, 2016’da sona erdi ve 12 ciltte toplandı.

3dkanojorealgirlliveaction01

Real Girl’ün ayrıca live-action film da uyarlaması yapım aşamasında. Warner Bros. Japan, 3D Kanojo: Real Girl adıyla geçen filmin de Japonya’da 2018’de gösterime gireceğini duyurdu. Filmde Hikari’yi Hayato Sano, Iroha’yı ise Ayami Nakajo (Anonymous Noise – Nino Arisugawa) canlandırıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleMade in Abyss 2. Sezon Duyuruldu
Sonraki makaleSchool Live! Live-Action Filmi 2018’de Gösterimde
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK