Shizuka Totono ve Daisuke Hagiwara’nın “Ne Ne Ne” Mangası Sona Erdi

Shizuka Totono ve Daisuke Hagiwara’nın “Ne Ne Ne” Mangası Sona Erdi

0
PAYLAŞ

Square Enix’in aylık Shounen Gangan dergisinin son çıkan sayısı, Shizuka Totono ve Daisuke Hagiwara‘nın Ne Ne Ne mangasının finalini yayınladı.

Shizuka Totono’nın (Otousan) hikayesini yazdığı ve Daisuke Hagiwara’nın çizimlerini sağladığı fantastik bir romantik komedi hikayesi olan Ne Ne Ne (Nen Ne no Ne ve Nenene olarak da geçer), geçtiğimiz sene kısa süreli bir yayın olarak aylık Shounen Gangan’da yayınlanmıştı. Manganın aldığı olumlu tepkiler üzerine 2017’de seri olarak devam etmesine karar verilmişti.

Eski bir zamanda hikayede, kendisinden yaşça büyük Shin ile evlenen Koyuki, sürekli bir maske takan yeni eşinin yüzünü hiç göremez. Bir dahi olarak anılan Shin, başka insanların göremediği fantastik varlıkları görebilmektedir. Çiftin birlikte yaşamasına gelince ise ikisinin de ilişkiler konusunda son derece naif ve utangaç olmaları günlük hayatlarında türlü komikliklere yol açar.

nenenemanga03

Manga Şubat ayında Yen Press tarafından lisanslanmıştı ve Japonya’da yeni bölümleri çıktıkça İngilizce yayınlanıyordu. Square Enix, manganın tüm bölümlerinin toplanacağı cilt halini Japonya’da 26 Ağustos’ta yayınlayacak.

nenenemanga02

Daisuke Hagiwara aynı zamanda mangaka HERO‘nun OAV’ye de uyarlanan manga serisi Hori-san to Miyamura-kun‘un yan hikayesi olan Horimiya manga serisinin çizeri olarak tanınıyor. Hagiwara’nın Horimiya mangası 2011’den beri yayına devam ediyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleBlack Clover Anime Serisinin Karakter Görselleri Yayınlandı
Sonraki makaleComikon İstanbul Manga Fest’te Sizi Bekleyen Sürprizlere Hazır Olun!
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK