Netflix ve BONES’dan Orijinal Bilim Kurgu Anime Serisi A.I.C.O. -Incarnation-

Netflix ve BONES’dan Orijinal Bilim Kurgu Anime Serisi A.I.C.O. -Incarnation-

0
PAYLAŞ
Netflix ve BONES'dan Orijinal Bilim Kurgu Anime Serisi A.I.C.O. Incarnation

BONES tarafından yapılan yeni bilim kurgu serisi A.I.C.O. Incarnation için fragman ve bir tanıtım sahnesi paylaşıldı.

Netflix, animasyon stüdyosu BONES (My Hero Academia, Eureka Seven, Fullmetal Alchemist: Brotherhood) tarafından hazırlanan yeni bir anime serisini duyurdu. A.I.C.O. Incarnation olarak adlandırılan seri, 2018 baharında Netflix üzerinden dünya çapında yayına başlayacak.

Netflix Japonya’nın resmi YouTube kanalı, A.I.C.O. -Incarnation-‘ın fragmanını da yayınlamaya başladı. Fragmanın ardından kısa bir sahne başlıyor:

Yönetmenliğini Kazuya Murata’nın (Suisei no Gargantia, FMA: The Sacred Star of Milos) yaptığı anime, 12 bölüm olacak.

Netflix, resmi sitesi açılan A.I.C.O. Incarnation için hikayeyi de paylaştı:

“2035’te Japonya’daki bir araştırmada “Burst” olarak bilinen bir kaza yaşanır ve kontrol dışı bir yapay yaşam formunu meydana getirerek Kurobe Gorge’ye yayılmasına yol açar. Bir zamanlar insanlığın umudu olarak övülen araştırma kenti, bu olay üstüne hükümet tarafından karantinaya alınır.

Olaydan 2 yıl sonra, Burst’te ailesini kaybeden 15 yaşındaki Aiko Tachibana, okulundaki yeni öğrenci Yuya Kanzaki’den inanılmaz bir şey öğrenir. İçindeki sırrın cevabı, Burst’ün merkezi olan Primary Point’te saklıdır. Böylece Aiko, bir grup “dalgıç” ve Yuya’nın rehberliğinde yasak bölgeye sızmaya karar verir. İnsanlığın kaderini ellerinde bulunduran bir kızın ve bir oğlanın karşılaşması, hangi gerçekleri açığa çıkartacaktır?”

 

PAYLAŞ
Önceki makaleSteins;Gate World Line 2017-2018 Projesi ve Steins;Gate 0 Anime Yapımı Duyuruldu
Sonraki makaleNetflix “Lost Song” Orijinal Fantastik Anime Serisini Duyurdu
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK