Black Clover Anime Serisinin Karakter Görselleri Yayınlandı

Black Clover Anime Serisinin Karakter Görselleri Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Yeni bir Shounen Jump mangası daha animeye uyarlanıyor!

Yuuki Tabata’nın haftalık Shounen Jump dergisinde 2015 yılından beri devam eden manga serisi Black Clover animeye uyarlanıyor. Studio Pierrot tarafından yapılacak olan fantastik aksiyon anime serisi Ekim ayında başlayacak.

Studio Pierrot’ta Tatsuya Yoshihara’nın (Monster Musume, Arve Rezzle, Yatterman Night, Muromi-san, Long Riders!) yönetmeni olacağı serinin senaryosu Kazuyuki Fudeyasu (Is the order a rabbit?, Tantei Opera Milky Holmes, Yatterman Night) tarafından hazırlanıyor. Itsuko Takeda (Ristorante Paradiso, Level E, Blue Drop) karakter tasarımcısı ve Kumiko Tokunaga (Kingdom 2. sezonu) yan karakter tasarımcısı olarak belirtiliyor. Serinin müziklerini Minako Seki (Kingdom, Gin no Guardian) yapacak.

Black Clover’ın hikayesi şu şekilde:

“Büyünün her şey demek olduğu bir dünyada, Asta ve Yuno adlı iki çocuk aynı gün kiliseye terk edilen iki yetimdir. Birlikte büyüyen ikili arasından Yuno büyü konusunda son derece yeteneliyken, Asta o kadar da şanslı değildir ve hiç gücü yoktur. Yaşadıkları krallıkta 15 yaşına gelen herkes, sahiplerinin gücünü arttıran büyü kitaplarına sahip olmaktadır. Kitabın sahibini seçtiği bu özel seremonide Asta’ya bir kitap düşmez ancak daha sonra yaşanan bir karmaşa sırasında çok nadir bir kitap karşısına çıkacaktır: Rakibinin büyüsünü olumsuz kılan bir anti-büyü kitabı. Küçüklüklerinden beri Büyücü Kral olmak isteyen Asta ve Yuno, birlikte hayallerini gerçekleştirmek için yola koyulurlar.”

Anime serisinin resmi sitesi, Black Bull takımının karakterler görselleri ve seslendirme sanatçılarıyla güncellenmiş durumda:

Asta – Gakuto Kajiwara

bclovercharacter_image01

Yuno – Nobunaga Shimazaki

bclovercharacter_image12

Yami Sukehiro -Junichi Suwabe

bclovercharacter_image02

Noelle Silva – Kana Yuuki

bclovercharacter_image03

Finral Roulacase – Jun Fukuyama

bclovercharacter_image04

Magna Swing – Genki Muro

bclovercharacter_image05

Luck Voltia – Ayumu Murase

bclovercharacter_image06

Gauch Adlai – Satoshi Hino

bclovercharacter_image07

Vanessa Enoteca – Nana Mizuki

bclovercharacter_image08

Charmy Pappitson – Kiyono Yasuno

bclovercharacter_image09

Gordon Agrippa – Kenichirou Matsuda

bclovercharacter_image10

Grey (seslendirme henüz duyurulmadı)

bclovercharacter_image11

Black Clover, geçtiğimiz yılın Kasım ayında animasyon sütdyosu Xebec tarafındana tek bölümlük bir OVA yapımına da uyarlanmıştı. Jump Festa 2016 için yapılan bu OVA bölümünün seslendirme sanatçıları, televizyon serisi için duyurulan kadrodan farklıydı.

PAYLAŞ
Önceki makaleDances with the Dragons’un İlk Kısa Tanıtım Videosu Ana Karakterlere Odaklanıyor
Sonraki makaleShizuka Totono ve Daisuke Hagiwara’nın “Ne Ne Ne” Mangası Sona Erdi
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK