Netflix ve Production I.G’nin Orijinal Anime Serisi “B: The Beginning” 2018’de Geliyor

Netflix ve Production I.G’nin Orijinal Anime Serisi “B: The Beginning” 2018’de Geliyor

0
PAYLAŞ
Netflix ve Production I.G'nin Orijinal Anime Serisi B: The Beginning 2018'de Geliyor

Netflix ve Production I.G’den orijinal bir seri yolda.

Netflix’in 2018 yılında başlayacağını duyurduğu orijinal anime serilerinden biri de Production I.G tarafından yapılan B: The Beginning.

Henüz fragmanı yayınlanmayan B: The Beginning’in kadro bilgileri, seslendirme sanatçıları ve 3 yeni görseli paylaşıldı:

netflix-B-the-beginning003

netflix-B-the-beginning002

netflix-B-the-beginning001

Production I.G ve Kazuto Nakazawa, B: The Beginning’in hikayesinin yaratıcısı olarak gösteriliyor. Kill Bill’in animasyon sahnelerinin yönetmenliğini yapan Kazuto Nakazawa aynı zamanda serinin yönetmenlerinden biri olacak. Nakazawa geçmişte Parasite Dolls, Vassalord, Kigeki, Genius Party – Moondrive animelerinin yönetmenliğini yapmıştı. Kazuto Nakazawa seri yönetmenliğinin yanında karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni görevlerinde de listelenmiş.

Serinin diğer yönetmeni ise Yoshiki Yamakawa olacak. Yamakawa daha önce DanMachi, HELLS, Little Busters!, Kill Me Baby, Hatsukoi Limited animelerinin yönetmeniydi.

Serinin müziklerini ise Yoshihiro Ike hazırlıyor. Yoshihiro’nun önceki soundtrack prodüksiyonları arasında Ergo Proxy, Rage of Bahamut, Tiger & Bunny, Kuroko’s Basketball, Karas gibi başlıklar var.

B: The Beginning’in “The Perfect World” adlı açılış parçasının ise Marty Friedman (şarkı-düzenleme-gitar), KenKen (bas) ve Koji Fujimoto (düzenleme-programlama) tarafından hazırlanacağı açıklandı.

Seslendirme kadrosu ve karakterler:

 • Hiroaki Hirata – Keith Kazama Flick
 • Yuuki Kaji – Koku
 • Asami Seto – Lily Hoshina
 • Hiroki Touchi – Eric Toga
 • Minoru Inaba – Boris Meier
 • Ami Koshimizu – Kaela Yoshinaga
 • Toshiyuki Toyonaga – Brian Brandon
 • Shintarou Tanaka – Mario
 • Atsushi Goto – John Henry Richard
 • Toshiyuki Morikawa – Gilbert Ross
 • Kaito Ishikawa – Minazuki

Serinin konusu Netflix’in sayfasında şu şekilde belirtilmiş:

“Bu anime dizisinde, bilim insanlarının evrensel barışın umudu olarak gördüğü “yeni insanlar” bambaşka planları olan kötü bir grup tarafından kaçırılır.”

12 bölümden oluşacak yeni seri daha önce “Perfect Bones” başlığıyla duyurulmuştu.

PAYLAŞ
Önceki makaleNetflix, Devilman Crybaby Anime Serisinin İlk Fragmanını Yayınladı
Sonraki makaleNetflix ve Toei Klasik Saint Seiya Serisini 2018’de Yeniden Yapıyor
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK