Full Metal Panic! Invisible Victory’nin İlk Kısa Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Full Metal Panic! Invisible Victory’nin İlk Kısa Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

0
PAYLAŞ
Full Metal Panic! Invisible Victory’nin İlk Kısa Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

2018 baharında başlayacak olan Full Metal Panic! Invisible Victory’nin ilk kısa tanıtım fragmanı yayınlandı!

Fragman Temmuz ayında düzenlenen Anime Expo’daki katılımcılarla paylaşılmıştı ancak serinin resmi sitesine dün yüklenerek global olarak yayınlandı.

Yeni serinin yönetmenliğini Katsuichi Nakayama (Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance ve Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo filmleri yardımcı yönetmeni) stüdyo XEBEC’te yapacak. Serinin tüm senaryosunun orijinal romanların yazarı Shoji Gatoh tarafından hazırlanacağı belirtiliyor. Full Metal Panic!’in tüm sezonlarında karakter tasarımcısı ve animasyon yönetmeni olan Osamu Horiuchi ve gene tüm sezonlarda mekanik tasarımcı olan Kanetake Ebikawa da aynı görevlerde geri dönüyorlar. Takeshi Yoshioka (Classroom Crisis ve Eureka Seven AO animasyon yönetmeni) silah tasarımcısı, Takayuki Yanase (Ghost in the Shell Arise, Gundam 00 mekanik tasarımcısı) sahne tasarımcısı ve Masanori Nishii (Uchuu Senkan Yamato 2199) mekanik yönetmeni olacak.

Shoji Gatoh’un yazdığı ve illüstrasyonlarını Shikidouji’nin yaptığı roman serisi, Japonya’da 1998 yılında yayınlanmaya başlamış ve 2010 yılında 12. son cildi yayınlanmıştı. 11 milyondan fazla kopyası basılan romanların ilk 5 cildi Tokyopop tarafından lisanslanarak İngilizce olarak yayınlanmıştı. Ana hikaye yıllar içinde çoğu yan maceraları işleyen çeşitli mangalara ve romanlara da uyarlandı.

Full Metal Panic! romanları ilk olarak 2002 yılında stüdyo Gonzo tarafından 24 bölümlük bir anime serisine uyarlanmıştı. Yan hikayelerden oluşan komedi odaklı ikinci sezon Full Metal Panic? Fumoffu ve ana hikayenin devamı olan üçüncü sezon Full Metal Panic! The Second Raid, 2003 ve 2005 yıllarında Kyoto Animation tarafından yapılmıştı. 4. sezon olan Full Metal Panic! Invisible Victory ise 2018’de ekranlarda olacak.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK