Dagashi Kashi Anime Serisinin 2. Sezonu 2018’de Geliyor

Dagashi Kashi Anime Serisinin 2. Sezonu 2018’de Geliyor

0
PAYLAŞ
Dagashi Kashi Anime Serisinin 2. Sezonu 2018'de Geliyor

2. sezonda stüdyo değiştirecek olan serinin kadrosu da yenileniyor!

Shogakukan’ın haftalık Shonen Sunday dergisi, son sayısında Dagashi Kashi animesinin 2. sezonunun 2018’de geleceğini duyurdu. Kotoyama’nın yarattığı Dagashi Kashi komedi mangası, 2014’ten beri Shonen Sunday’de yayınlanıyor.

İlk sezon Feel animasyon stüdyosu tarafından uyarlanmıştı. İkinci sezonda ise yapım Tezuka Productions’a geçiyor. 2016’nın Ocak ayında yayına başlayan ilk sezon 12 bölüm sürmüştü. Stüdyoyla birlikte serinin yönetmeni, senaristi ve karakter tasarımcısı da değişiyor. İlk sezonun yönetmeni Shigehito Takayanagi’nin yerine ikinci sezonun yeni yönetmeni Satoshi Kuwabara olacak. Serinin yeni senaristi de Mayumi Morita olacak. Karakter tasarımcısı Kanetoshi Kamimoto’nun yerine ise Nana Miura (Young Black Jack) geliyor. Ses yönetmeni Satoshi Motoyama, kadroda değişmeyen isimlerden.

Serinin ana karakteri Hotaru Shidare’nin seslendirme sanatçısı Ayana Taketatsu rol için geri dönecek.

Gelişmeler açıklandıkça paylaşacağız.

PAYLAŞ
Önceki makale21. Fantasia Uluslararası Film Festivali’nde Kazanan Anime ve Live-Action Yapımları
Sonraki makaleRurouni Kenshin: Hokkaido Arc Mangası Eylül’de Başlıyor
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK