Violet Evergarden Karakter Tasarımları Yayınlandı

Violet Evergarden Karakter Tasarımları Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Kyoto Animation’ın yeni serisi Violet Evergarden’ın karakter tasarımları ve açıklamaları resmi web sitesi üzerinden paylaşıldı.

Hikayesini Kana Akatsuki’nin yazdığı ve illüstrasyonlarını Akiko Takase’nin yaptığı aynı isimli roman serisinden uyarlanacak olan Violet Evergarden, Kyoto Animation Ödülleri’nde şimdiye kadar ilk kez büyük ödülü kazanan başlık. Anime serisi 2018’in ilk çeyreğindeki kış sezonunda başlayacak.

Yeni açıklanan karakterler şu şekilde:

Yui Ishikawa – Violet Evergarden. Bir “Auto Memories Doll” ve CH Posta Servisi’nin acemi üyesi. Geçmişte birlikte ordudayken Gilbert’in kendisine söylediği bazı sözlerin manalarını arıyor.

characterviolet

Takehito Koyasu – Claudia Hodgins. CH Posta Servisi’ni kuran eski bir subay. Yakın arkadaşı Gilbert, Violet’i ona emanet ediyor.

characterclaude

Daisuke Namikawa – Gilbert Bougainvillea. Violet’tan başka hiçbir şeyi ondan daha değerli görmeyen bir subay.

charagilbert

Aya Endo – Cattleya Baudelaire. CH Posta Servisi için çalışan bir Auto Memories Doll. Burada çalışmaya başlamadan önce Hodgins ile yakınlarmış.

characattleya

Kouki Uchiyama – Benedict Blue. CH Posta Servisi’nde çalışan bir postacı. Hodgins’i uzun süredir tanıdığı için burada çalışmaya başladığından beri değişmeyen kaba bir tutumu var.

charabenedict

Fragmanları yayınlandığından beri film kalitesindeki animasyon yapımıyla dikkatleri çeken serinin ilk iki bölümünün ön gösterimi dünya prömiyeri olarak 2 Temmuz’da Amerika’daki Anime Expo etkinliğinde yapıldı. Gösterimler Ağustos ayında Almanya’daki AnimagiC 2017’de, Ekim’de Japonya’daki Kyoto Animation’ın fan etkinliği olan Kyoto Animation & Do Fan Kansha’da ve Kasım ayında Singapur’daki C3 AFA SINGAPORE 2017’de devam edecek.

Serinin en son yayınlanan fragmanı:

PAYLAŞ
Önceki makaleAnime Stüdyosu Artland Kapanıyor
Sonraki makaleDances with the Dragons Anime Serisinden İlk Detaylar
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK