Adi Shankar, Assassin’s Creed Anime Serisini Yapacağını Duyurdu

Adi Shankar, Assassin’s Creed Anime Serisini Yapacağını Duyurdu

0
PAYLAŞ

Bu hafta yayınlanmaya başlayacak olan ve fragmanıyla bile oldukça ses getiren Netflix’in Castlevania animasyon projesinin baş yapımcılarından Adi Shankar, bugün Assassin’s Creed’in anime projesinde çalıştığını duyurdu.

https://www.facebook.com/bootleguniverse/posts/1948783532021938:0

Assassin’s Creed evreni içinde orijinal bir hikaye olacağını belirten Shakar, proje hakkında başka bir detay henüz paylaşmadı.

Ubisoft’un başarılı oyun serisi Assassin’s Creed; konsol oyunlarının yanında roman, manga ve çizgi roman adaptasyonlarına ve geçtiğimiz sene başrolündede Michael Fassbender’ın olduğu bir de filme uyarlanmıştı.

2016’da Ubisoft ve Netflix’in, bir Assassin’s Creed TV serisi yapmak üzere görüştükleri haberleri çıkmıştı ancak bu esnada projenin live-action olacağı düşünülüyordu. Anime projesinin Netflix işbirliğiyle yapılıp yapılmayacağı henüz resmiyet kazanmış değil.

7 Temmuz’da Netflix’te yayına başlayacak olan Castlevania’nın fragmanı:

PAYLAŞ
Önceki makaleFLCL 2 & 3 İçin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ve Detayları Açıklandı
Sonraki makaleStudio Trigger ve A-1 Pictures Orijinal Anime Serisi Darling in the Franxx’i Duyurdu
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK