Tokyo Ghoul Live-Action Teaser Fragmanı Yayınlandı

Tokyo Ghoul Live-Action Teaser Fragmanı Yayınlandı

0
PAYLAŞ

İngilizce altyazılı yeni teaser’da live-action karakterleri ilk kez görüyoruz.

Sui Ishida’nın popüler manga serisinden uyarlanacak olan Tokyo Ghoul live-action filminin resmi sitesi, hikayedeki karakterlerin gösterildiği teaser fragmanı yayınlamaya başladı.

Filmde ana karakter Ken Kaneki rolünde Masataka Kubota (2015’teki live-action Death Note’da Light Yagami, live-action Mars’ta Makio Kirishima) ve Toka Kirishima rolünde Fumika Shimizu (Kamen Rider – Yuki Jojima) yer alıyor. Ayrıca Rize Kamishiro’yu Yuu Aoi (live-action Rurouni Kenshin’de Megumi Takani, Hana and Alice – Alice), Kotaro Amon’u EXILE grubundan Nobuyuki Suzuki ve Kureo Mado’yu Yo Oizumi canlandırıyor.

tokyoghoulfilm02

Filmdeki maskelerin ve ghoul’ların kostümlerinin tasarımları, kendisinin de manganın hayranı olduğunu belirten ünlü moda tasarımcısı Masanori Morikawa tarafından, Morikawa’nın markası Christian Dada altında tasarlamış.

tokyoghoulfilm03

Tokyo Ghoul live-action filmi Japonya’da 29 Temmuz’dan itibaren gösterime girecek.

PAYLAŞ
Önceki makaleK: Seven Stories Filmi 2018’de Geliyor
Sonraki makaleMary and the Witch’s Flower Filminden Yeni Fragman Yayınlandı
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK