Rei Hiroe Black Lagoon’a Devam Ediyor

Rei Hiroe Black Lagoon’a Devam Ediyor

0
PAYLAŞ

2014’te ara veren Black Lagoon geri dönüyor.

Japonya’da aylık Sunday GX dergisinin resmi Twitter hesabı, Rei Hiroe’nin popüler aksiyon mangası Black Lagoon’un Mayıs sayısında yayına devam edeceğini duyurdu. Duyuruda manganın yeni bölümünden bir panel de paylaşıldı.

Sunday GX, 2014’te yayına ara veren Black Lagoon’un bu baharda yeniden başlamasının planlandığını Aralık ayında açıklamıştı.

2002’de başlayan manga, Madhouse tarafından 2006 yılında iki anime serisine uyarlanmıştı. 2010 yılında ise Black Lagoon: Roberta’s Blood Trail adlı 5 bölümlük OVA serisi yapılmıştı.

Hiroe en son bu ay yayına başlayan Re:CREATORS adlı animenin orijinal konsept ve karakter tasarımcısı olarak çalıştı.

PAYLAŞ
Önceki makaleRIN-NE 3 Fragmanı Yeni Karakterleri Tanıtıyor
Sonraki makaleK: Seven Stories Filmi 2018’de Geliyor
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK