Live-Action Fullmetal Alchemist Filminin 2. Tanıtım Filmi Yayınlandı

Live-Action Fullmetal Alchemist Filminin 2. Tanıtım Filmi Yayınlandı

0
PAYLAŞ
Live-Action Fullmetal Alchemist Filminin 2. Tanıtım Filmi Yayınlandı

50 saniye içinde minik Ed ve Al’i ilk defa görüyoruz.

Warner Bros. Japan, Hiromu Arakawa’nın ünlü serisi Fullmetal Alchemist‘in yapım aşamasında olan live-action filminin ikinci kısa tanıtım filmini paylaştı. Fragmanın başında genç Edward ve Alphonse Elric’i de seri için kilit bir sahnede ilk defa görüyoruz:

Warner Bros. Japan’ın resmi YouTube kanalı ayrıca ilk tanıtım filminin İngilizce altyazılı versiyonunu da yayınlamaya başladı:

Film Japonya’da 1 Aralık tarihinde gösterime girecek.

Fumihiko Sori (Ichi, live-action Ping Pong), yönetmenliğini yaptığı film hakkında “Orijinal mangaya mümkün olduğunca yakın bir tarz yaratmak istiyorum. Oyuncuların tamamı Japon ama kültürel arka plan Avrupa. Ancak bu spesifik bir ırkı ya da ülkeyi temsil etmeyen bir tarz.” demişti. Sori ayrıca Japon olmayan etnik köklenlere sahip karakterlerin de bulunduğu adaptasyonun orijinaline sadakiyle ilgili olarak “Bir karakterin Japon olarak tanımlanabileceği bir sahnenin olmayacağını” belirtmişti.

Filmde Edward Elric rolünde Ryosuke Yamada (live-action Assassination Classroom’da Nagisa) yer alırken, Alphonse Elric tamamen CG olarak yapılacak. Winry Rockbell’i Tsubasa Honda (live action Blue Spring Ride’da Futaba), Roy Mustang’i ise Dean Fujioka oynayacak.

PAYLAŞ
Önceki makaleYeni Eureka Seven Filmi Dokuz Ülkede Gösterilecek
Sonraki makaleKhara, Son Evangelion Filminin Yapımında Olduklarını Duyurdu
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK