K: Seven Stories Filmi 2018’de Geliyor

K: Seven Stories Filmi 2018’de Geliyor

0
PAYLAŞ

K-Project yapımları K: Seven Stories ile devam ediyor.

Japonya’da hafta sonu düzenlenen “Daisuke Namikawa ‘K’ Bonds Emergency Meeting” etkinliğinde, GoRA ve GoHands’in orijinal başlığı K (K-Project) serilerinden yeni bir yapımın daha detayları duyuruldu. K: Seven Stories anime filmi olarak 2018 yazında gösterime girecek.

K: Seven Stories’in bir anime projesi olacağı geçtiğimiz sene duyurulmuştu ancak detaylar açıklanmamıştı. Serinin resmi sitesi film için karışık sırada olduğunu belirttiği yedi başlık açıkladı ancak resmi bir başlığa henüz karar verilmediğini de ekledi:

  • K: Seven Stories Based on SIDE:BLUE
  • K: Seven Stories Based on Lost Small World
  • K: Seven Stories Based on R:B
  • K: Seven Stories Based on SIDE:GREEN
  • K: Seven Stories Based on Memory of Red
  • K: Seven Stories Based on Idol K
  • K: Seven Stories Based on NEW STORY

Sitede ayrıca film projesinin 2018’de art arda gösterileceği belirtiyor fakat filmin yedi kısa bölümden mi oluşacağı yoksa tüm projenin yedi ayrı filmden mi oluşacağına henüz açıklık getirilmemiş durumda.

K: Memory of Red, K evreninden 3 ciltlik bir manganın başlığı. K: SIDE:BLUE, K: SIDE:GREEN ve K: R:B ise K roman adaptasyonlarından üç ayrı başlık. K -Lost Small World- ise hem bir roman, hem 3 ciltlik bir manga adaptasyonuna sahip. Ayrıca bir de sahne adaptasyonu var. Idol K de “eğer tüm karakterler idol olsaydı” fikrinden yola çıkarak hazırlanan bir parodi kitabı.

kproject02

GoRA ve GoHands’in yine orijinal hikaye için belirtildikleri yapımda Shingo Suzuki de yönetmen ve karakter tasarımcısı olarak geri dönüyor.

İlk kez 2012 yılında 13 bölümlük bir TV serisi olarak yayınlanan K’i, 2014 yılında K: Missing Kings adlı bir devam filmi ve Ekim 2015’te K: Return of Kings adlı yeni TV serisi takip etti. Genel olarak K-Project olarak anılan seri bugüne kadar mangaları, romanları, Drama CD’leri ve sahne gösterileriyle birlikte birçok uyarlamaya sahip oldu.

PAYLAŞ
Önceki makaleRei Hiroe Black Lagoon’a Devam Ediyor
Sonraki makaleTokyo Ghoul Live-Action Teaser Fragmanı Yayınlandı
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK