Dragon Maid Mangakasından Maraton Eskizleri

Dragon Maid Mangakasından Maraton Eskizleri

0
PAYLAŞ
Dragon Maid Mangakasından Maraton Eskizleri

Serinin finalinden önce yapılan seyir maratonuna Dragon Maid serisinin yaratıcısı Cool Kyoushinja da katıldı.

Kyoto Animation’ın Miss Kobayashi’s Dragon Maid (Kobayashi-san Chi no Maid Dragon) serisinin sezon finaline çok kısa bir süre kalmışken, Japonya’daki AbemaTV internet kanalı final heyecanını arttırmak için tüm seriyi maraton halinde yayınladı. Serinin mangasının yaratıcısı Cool Kyoushinja da bu seyir maratonuna katılarak her bölümün sonunda Twitter hesabından bölüme ait ufak eskizlerini ve yorumlarını hayranlarıyla paylaştı.

Cool Kyoushinja’nın daha önce Danna ga Nani o Itte Iruka Wakaranai Ken (I Can’t Understand What My Husband Is Saying) ve Komori-san wa Kotowarenai! (Komori-san Can’t Decline!) adlı iki mangası daha animeye uyarlanmıştı.

PAYLAŞ
Önceki makaleGranblue Fantasy Dizisinin Bölüm Sayısı Açıklandı
Sonraki makaleYeni Cardcaptor Sakura Animesinden Önce Özel Bölüm Çıkacak
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web tasarımı, Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı eğitimlerini tamamladı. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK