Motoko Kusanagi’nin Arise Versiyonuna Özel Figür

Motoko Kusanagi’nin Arise Versiyonuna Özel Figür

0
PAYLAŞ
Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür

Siberpunk klasiği Ghost in the Shell’in Arise serisindeki genç Motoko Kusanagi için, çok özel bir pozlanabilir figür piyasaya çıkacak.

WAVE firması, bu aralar sibergüvenlik bilinçlendirme kampanyasını duyurduğumuz Ghost in the Shell serisinin, en sonuncusu olan Arise’daki genç Motoko Kusanagi için yeni bir figürle geliyor. Bu Motoko figürü, “Ghost in the Shell: The New Movie” isimli 2015 yapımı filmdeki kırmızı kıyafete, çeşitli aksesuarlara ve kendi pozlama ayağına sahip. Kafası ve elleri değişebiliyor; ayrıca iki farklı silah seçeneği ve gözlüğü de pakete dahil.

Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür

Ama bu figürü önemli kılan şey, firmanın “Universal Act Style” figür serisinden çıkıyor olması. Bu da şu anlama geliyor, 1/6 oranındaki Motoko figürü her şekilde pozlanabilir bir vücuda ve özel bir kıyafet tasarımına sahip. Benzer pozlanabilir Figma ürünleri (örnek: Motoko’nun Figma figürü) gibi eklem yerleri görünmediği için, inanılmaz gerçekçi duruyor. Ama bu özellikleri, ne yazık ki fiyatına yansımış. Figma versiyonu 58 Dolar iken, bu özel versiyon 310 Dolar!

Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür

Bu Ghost in the Shell figürünü J-List sitesinden, hemen şimdi %10 indirim ile önsipariş edebilirsiniz. 28.5 cm yüksekliğinde olacak figürün Haziran ayında piyasaya çıkması planlanıyor.

Sipariş etmek isteyenler için link: https://jlist.com/category/toys/figures/pre6866

Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür Motoko Kusanagi'nin Arise Versiyonuna Özel 1/6 Figür

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK